Dobrodošli na stranice KMNL Sv. Jeronim, Rijeka
 Zadnja promjena: 13.11.2011.

PRIJAVA!!! Za nadolazeće blagdane spremamo turnir, 150kn po ekipi, igrale bi se grupe sa 3 ili 4 ekipe u grupi,a onda na ispadanje, nagrade pehari i eventualno kakvi sponzorski pokloni, prijave na broj 098375049, a točan datum turnir će biti naknadno određen,uglavnom početkom 12.mj. vjerovatno i više dana bude igran.

NAJAVA ZA SUBOTU 19.11.2011.

2.KMNL GRUPA A i B

Napomena: igrači sa žutim kartonima podmirit dugovanja kod sudca na terenu , a ko ima žute vidite na stranici lige. Ne dovedite se u situaciju da nemate pravo igranja ak ne podmirite dugovanja. Hvala.

 

 

U NASTAVKU POGLEDAJTE POPIS IGRAČA PO EKIPAMA PRIJAVLJENIH ZA SEZONU 2011./2012.

 

NAZIV EKIPE : MNK KAPUCINI 2 – ŽUPA GOSPE LURDSKE

VODITELJ EKIPE :TRINAJSTIC KRISTIJAN

TELEFON : 091/784-6970

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

BORŠTNAR Vedran

 

2.

KUSANOVIC Darko

 

3.

FRLAN Luka

 

4.

MARTINOVIC Hrvoje

 

5.

PAVLOVIC Dejan

 

6.

PAVLIC Adrian

 

7.

ŠEGOTA Ivan

 

8.

STARCEVIC FILIPOVIC Mateo

 

9.

VIDAS Marko

 

10.

TRINAJSTIC Kristijan

 

11.

FRLAN Drago

 

12.

SAMARDŽIC Josip

 

13.

KLEMENCIC Dominik

 

14.

MALETIC Martin

 

15.

BRCIC Antun

 

NAZIV EKIPE : SV.MIHOVIL – ŽUPA JELENJE

VODITELJ EKIPE : PENDE JOSIP

TELEFON : 095/544-5043

 

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ŽDERIC Marijan

 

2.

RELJAC Ivan

 

3.

KOPIC Marko

 

4.

MARINOVIC Antonio

 

5.

MAVRINAC Nikola

 

6.

MAVRINAC Dorijan

 

7.

BALENT Hrvoje

 

8.

RAĐA Matija

 

9.

PILJIC Dino

 

10.

KAURIN Darko

 

11.

VOLF Goran

 

12.

PENDE Josip

 

13.

JAKŠIC Luka

 

14.

MARTINOVIC Hrvoje

 

15.

KULJANAC Marko

 

NAZIV EKIPE : BISTRO KANTUN – ŽUPA KRISTA KRALJA

VODITELJ EKIPE : LOVRIC JASMIN

TELEFON : 091/917-6485

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

MAZEL Željko

 

2.

KOVACEVIC Filip

 

3.

SURINA Uroš

 

4.

VEDRAN Vukelic

 

5.

LOVRIC Darko

 

6.

ABRAMOVIC Mario

 

7.

BLECIC Adriano

 

8.

POPOVIC Bojan

 

9.

MUJAGIC Denis

 

10.

LOVRIC Jasmin

 

11.

JOSIPOVIC Andrej

 

12.

PETRICIC Toni

 

13.

KOMIC Aleksandar

 

14.

MLADENIC Luka

 

15.

KACIC Nenad

 

NAZIV EKIPE : MNK PRIMA – ŽUPA Sv.ROMUALD

VODITELJ EKIPE : MIJOLOVIC ANTE

TELEFON : 091/784-8061

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

OPLANIC Ivan

 

2.

MIJOLOVIC Ante

 

3.

JOZIC Dario

 

4.

HORVAT Vedran

 

5.

ALEKSA Kristijan

 

6.

SELAKOVIC Neven

 

7.

POLEGUBIC Mate

 

8.

NAKIC Marin

 

9.

JOZIC Marko

 

10.

PETRANOVIC Damir

 

NAZIV EKIPE : MIKI RAPAIĆ – ŽUPA SV.JOSIP

VODITELJ EKIPE : PAĐEN TOMISLAV

TELEFON : 095/837-9234

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

CUS Ivan

 

2.

CUS Luka

 

3.

ZORETIC Robert

 

4.

PEŠEVIC Sanjin

 

5.

VRANKOVIC Darko

 

6.

BARICEVIC Filip

 

7.

DIKLIC Dalibor

 

8.

VUKIC Ante

 

9.

PAĐEN Tomislav

 

10.

DURDOV Marko

 

11.

VIDAS David

 

12.

HERCEG Matko

 

13.

KATANIC Miran

 

14.

STOJAK Dominko

 

15.

HRŽIC Aron

 

NAZIV EKIPE : SAN MARINO - ŽUPA SV.JOSIP

VODITELJ EKIPE : BOŽIC DENI

TELEFON : 099/244-5145

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

AL-SHA-TAUY Marko

 

2.

KATIC Kristijan

 

3.

MARINOVIĆ Franjo

 

4.

POROPAT Dante

 

5.

BOŽIC Dominik

 

6.

BOŽIC Deni

 

7.

RAHELIC Srdan

 

8.

VIDAS Danijel

 

9.

MICIC Zlatko

 

10.

CVITKOVIC Pavle

 

11.

TOMIC Alen

 

12.

MALETIC Ivan

 

13.

KARAJIC Matija

 

14.

SKOCIC Šime

 

15.

ŠTOKOV Ivan

 

NAZIV EKIPE : DOMINIK SAVIO – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : PEJIC NEVEN

TELEFON : 091/947-8290

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

KELEKOVIC Matej

 

2.

KUMER Davor

 

3.

PERKOVIC Dario

 

4.

BABIC Ivan

 

5.

LERGA Šime

 

6.

BARICEVIC Antonio

 

7.

ANZULOVIC Antonio

 

8.

CACIC Hrvoje

 

9.

POLCIC Antonio

 

10.

PRPIC Domagoj

 

11.

JURIC Toni

 

12.

COMIC Romano

 

13.

PEJIC Neven

 

14.

PERKOVIC Karlo

 

15.

BARI TURICA Luka

 

NAZIV EKIPE : MNK BENKOVAC

VODITELJ EKIPE : ŠUVAK DARKO

TELEFON :?

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ZDRILIC Josip

 

2.

TOMLJANOVIC Ivan

 

3.

ODAK Ivan

 

4.

MIŠKULIN Boris

 

5.

ŠUVAK Darko

 

6.

RADOŠ Domagoj

 

7.

MEHINOVIC Sanjin

 

8.

TOMAC Tomislav

 

9.

BANDERA Sven

 

10.

ŠIMUNOVIC Matej

 

NAZIV EKIPE : WEGA – ŽUPA SV.ANA

VODITELJ EKIPE : ATLIJA DALIBOR

TELEFON : 099/218-2709

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

MIŠKULIN Igor

 

2.

VALKOVIC Karlo

 

3.

PARAC Davor

 

4.

ŽMIRIC Kristijan

 

5.

ATLIJA Dalibor

 

6.

DUJMOVIC Borna

 

7.

LJUTIC Luka

 

8.

BUKVIC Danijel

 

9.

KAUZLARIC Saša

 

10.

ŠLJIVAR Alen

 

11.

SALVATORE Ausilio

 

12.

HAJDUKOVIC Vedran

 

13.

ZUPCIC Hrvoje

 

14.

KLJAJIC Edin

 

NAZIV EKIPE : STUDENTI – ŽUPA SV.JOSIP

VODITELJ EKIPE : ŽUNIC STIPE

TELEFON : 099/408-4956

 

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ŽUNIC Stipe

 

2.

KATALINIC Toni

 

3.

TICIC Toni

 

4.

ŠOBAN Matija

 

5.

TURCIC Dino

 

6.

SABALIC Antonio

 

7.

MANDIC Andrija

 

8.

TICIC Josip

 

9.

SABALIC Dominik

 

10.

ŠKODA Mate

 

NAZIV EKIPE : MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – ŽUPA Sv.JOSIP

VODITELJ EKIPE : CACIC MARKO

TELEFON : 091/884-9432

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ALIC Vedran

 

2.

BRANKOVIC Dalibor

 

3.

HODŽIC Saša

 

4.

KVESIC Darko

 

5.

MAVRINAC Nino

 

6.

PERIŠA Ivan

 

7.

SESAR Daniel

 

8.

SESAR Ivan

 

9.

ŠOJAT Dino

 

10.

TRZIJA Šime

 

11.

IVAKIC Ivan

 

12.

TORIC Roberto

 

13.

CACIC Marko

 

14.

KRIŽAK Denis

 

NAZIV EKIPE : ŽUPA SV.MATEJ

VODITELJ EKIPE : EZGETA GABRIJEL

TELEFON : 091/373-5172

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

SINANOVIC Borna

 

2.

PERAIC Marino

 

3.

STOJAK Matej

 

4.

EZGETA Gabrijel

 

5.

PAVICIC Marko

 

6.

BADURINA-DUDIC Luka

 

7.

JOVIC Mario

 

8.

CVJETKOVIC Robert

 

9.

ANIC Marko

 

10.

VUKONIC Marko

 

11.

ŠTEFULINAC Marko

 

12.

PENDIC Miran

 

NAZIV EKIPE : 200 U KRIVINU – ŽUPA CERNIK

VODITELJ EKIPE : MIŠKOVIC MATO

TELEFON : 091/899-0750

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

RISTIC Nikola

 

2.

MIŠKOVIC Mato

 

3.

SOBOL Danijel

 

4.

ŠCIRAN Ivan

 

5.

MILJUŠ Andrej

 

6.

MILJUŠ Teo

 

7.

FRKA Domagoj

 

8.

REŽIC Rene

 

9.

BARAC Vedran

 

10.

VIDIC Aleksandar

 

NAZIV EKIPE : ROYAL – ŽUPA UZNESENJA BLAŽENE DJEVICE MARIJE

VODITELJ EKIPE : DRAGOSLAVIC DEJAN

TELEFON : 095/888-6678

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

IBIŠI Asim

 

2.

DRAGOSLAVIC Dejan

 

3.

CUBELIC Ivan

 

4.

JOSIPOVIC Andrej

 

5.

COCOZZA Sergio

 

6.

BRKLJACA Dragan

 

7.

LOVRIC Žeeljko

 

8.

KUPCAK Vlado

 

9.

KUPCAK Zlatko

 

10.

KOZARIC Moreno

 

11.

IKANOVIC Amir

 

12.

ZUBOVIC Ante

 

13.

MODRIC Marin

 

14.

ALIC Vedran

 

15.

VUKELIC Vedran

 

NAZIV EKIPE : BELA TEAM -

VODITELJ EKIPE : SIMCIC PATRIK

TELEFON : 091/373-2395

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

JURICIC Nejc

 

2.

CORALLINI Ricardo

 

3.

SURINA Sandi

 

4.

SIMCIC Patrik

 

5.

ŠIRCELJ Matej

 

6.

JAKSETIC Matijaž

 

7.

PAPANDOPOLO Luis

 

8.

SUŠANJ Denis

 

9.

KALIŠTER Blaž

 

10.

SUŠANJ Arsen

 

11.

JAKSETIC Luka

 

NAZIV EKIPE : TONKA – ŽUPA SV.IVAN KRSTITELJ

VODITELJ EKIPE : VUJNOVIC MANDINO

TELEFON : 091/973-7447

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

VUJNOVIC Mandino

 

2.

LISAC Davor

 

3.

MIŠIC Luka

 

4.

LIPIC Marko

 

5.

JURKOVIC Miran

 

6.

VUCKOVIC Ivor

 

7.

FRANCETIC Alen

 

8.

MLADENOVIC Mateo

 

9.

TRAUNKAR Sanjin

 

10.

CVJETKOVIC Luka

 

11.

AŽDAGA Ognjen

 

12.

DENONA Lovro

 

13.

GABRIC Dalibor

 

14.

BRKIC Bojan

 

NAZIV EKIPE : CB NAD UROM – Sv.Vid

VODITELJ EKIPE : LUCIC DANIJEL

TELEFON : 091/940-5586

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

LUCIC Danijel

 

2.

RUKAVINA Danijel

 

3.

PAUS Miha

 

4.

ZAKORA Marko

 

5.

LUJIC Ivan

 

6.

VIDOLIN Josip

 

7.

GLAVAN Igor

 

8.

ŠTEKOVIC Aleksandar

 

9.

ŠIMIC Ivo

 

10.

RAKIC Luka

 

11.

RAJACIC Siniša

 

12.

BAZJAK Marko

 

13.

VLACIC Andrea

 

NAZIV EKIPE : MATE I PRIJATELJI – ŽUPA SV.FILIP I JAKOV

VODITELJ EKIPE : STEFANOVIC DAVOR

TELEFON : 095/513-3295

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

BAJCIC Valentino

 

2.

GRABUS Sandro

 

3.

STEFANOVIC Davor

 

4.

MAJETIC Marko

 

5.

KAMENKO Danijel

 

6.

BRUMINI Ivan

 

7.

STEFANOVIC Vedran

 

8.

CARERA Antonio

 

9.

TULEZI Matteo

 

10.

JOVANOVIC Sanjin

 

11.

BAŠIC Alen

 

NAZIV EKIPE : ŠPIC – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : TROŠELJ ANTONIO

TELEFON : 091/721-3274

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

GRANIC Petar

 

2.

MALNAR Alan

 

3.

ŠIMICEVIC Antonio

 

4.

BARIN- TURICA Ivan

 

5.

VRZIC Vedran

 

6.

PERAIC Branimir

 

7.

TROŠELJ Antonio

 

8.

KURBANOVIC Ivan

 

9.

TURATO Luka

 

10.

ZARIC Mateo

 

11.

TUDOR Filip

 

12.

TROŠELJ Joško

 

13.

BOŽIC Nikola

 

14.

MALINARIC Hrvoje

 

15.

KUROLT Edi

 

NAZIV EKIPE : SV.IVAN KRSTITELJ

VODITELJ EKIPE : PERKOVIC MARINO

TELEFON : 099/833-8820

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

PERKOVIC Marino

 

2.

SELJAN Ivica

 

3.

JELICIC Hrvoje

 

4.

KOPIC Dorijan

 

5.

TOMAIC Matteo

 

6.

CORAK Jurica

 

7.

ŠKULIC Patrik

 

8.

BARIC Andrija

 

9.

KRIVACIC Paolo

 

10.

SMOLCIC Denis

 

11.

BARIC Filip

 

12.

BALDO Antonio

 

13.

KNEŽEVIC Marko

 

NAZIV EKIPE : ZAVOJ – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : PEJIC DUŠAN

TELEFON : 091-941-5307

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

BRANIŠELJ Ivan

 

2.

VEGAR Tin

 

3.

PEJIC Dušan

 

4.

BICANIC Mario

 

5.

PIANNI Silvio

 

6.

KOŠAK Robert

 

7.

VIDOVIC Miro

 

8.

LUSSINI Oliver

 

9.

FUMIC Sanjin

 

10.

VUJICIC Branko

 

11.

FERHATOVIC Elvis

 

12.

TRIVANOVIC Ognjen

 

13.

MAJETIC Mario

 

14.

AKVIC Ervin

 

NAZIV EKIPE : STUDOŠI – ŽUPA SV.ANE

VODITELJ EKIPE : PIVOVAROV DARIO

TELEFON : 099-418-0672

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

PIVOVAROV Dario

 

2.

LAIC Marko

 

3.

PREDOVAN Robert

 

4.

ZUBOVIC Igor

 

5.

LEGIN Darko

 

6.

MARAS Ivan

 

7.

MARAS Marko

 

8.

MARAS Kruno

 

9.

ERCEG Sandro

 

10.

KUNIC Antonio

 

11.

DERONJIC Goran

 

12.

DERONJIC Bojan

 

13.

NIŽIC Ivan

 

14.

ŽIVKOVIC Zvonimir

 

NAZIV EKIPE : KUMPICI – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : MILORAD MIHIC

TELEFON : 098-375-049

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ŠEGOTA Dalibor

 

2.

JOSIPOVIC Zlatko

 

3.

CAPJAK Darko

 

4.

PERKOVIC Bojan

 

5.

MAŽURAN Davor

 

6.

KRŠLOVIC Vedran

 

7.

SELIMOVIC Neven

 

8.

VUJNOVIC Vedran

 

9.

PLECIC Leo

 

10.

ŽARKOVIC Leo

 

11.

JOVIC Igor

 

12.

KLANAC Valentino

 

13.

GREGOVIC Stjepan

 

14.

BUTOROVIC Danilo

 

15.

RONCEVIC Antonio

 

NAZIV EKIPE : MNK KAPUCINI – ŽUPA GOSPE LURDSKE

VODITELJ EKIPE : TRINAJSTIC KRISTIJAN

TELEFON : 091-784-6970

 

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

MILETIC Ivan

 

2.

RUKAVINA Marko

 

3.

PINJUH Goran

 

4.

KOVACIC Boris

 

5.

CAUŠ Elfat

 

6.

PAVLIC Andrej

 

7.

MOROŽIN Karlo

 

8.

ŠABANOVIC Ervin

 

9.

KATIC Boris

 

10.

ŠESTAN Bojan

 

11.

PINJUH Željko

 

12.

CREPULJA Neven

 

13.

MALIC Marko

 

14.

KUZMANOVIC Boris

 

NAZIV EKIPE : TELETABISI – ŽUPA SV.JOSIP

VODITELJ EKIPE : MAVRLJA DANIJEL

TELEFON : 098-952-0209

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

MAVRLJA Danijel

 

2.

GRGIC Ilija

 

3.

DUMANCIC Ivan

 

4.

JOVIC Ante

 

5.

BUCIC Josip

 

6.

KALAŠ Damir

 

7.

SRBLJANIN Aljoša

 

8.

VIDOVIC Marijo

 

9.

MATANOVIC Tomislav

 

10.

GAMBERGER Matej

 

11.

MAJSTOROVIC Marko

 

12.

TURKOVIC Goran

 

13.

TURKOVIC Damir

 

14.

RAŠIC Ante

 

15.

HARMICAR David

 

NAZIV EKIPE : ISTARSKI KLUB – ŽUPA SV.MIHOVIL

VODITELJ EKIPE : MALIŠA LINO

TELEFON : 098-492-052

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

GLAVINIC Deni

 

2.

SIRONIC Luka

 

3.

ŠESTAN Mauricio

 

4.

ŠPOLJARIC Dean

 

5.

TRUBIC Filip

 

6.

BELETIC Borko

 

7.

FLEGAR Andi

 

8.

MALIŠA Lino

 

9.

STAVER Ivan

 

10.

STRANIC Dražen

 

11.

VODOPIJA Dino

 

12.

HRVATIN Wiliam

 

13.

BRECEVIC Kristijan

 

14.

ZIDARIC Martin

 

15.

TOMIŠIC Goran

 

NAZIV EKIPE : BANDEROVO – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : VIDAS TOMISLAV

TELEFON : 091-949-6145

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

KELEKOVIC Tomislav

 

2.

VIDAS Tomislav

 

3.

VICIC Sanjin

 

4.

CENIC Damjan

 

5.

PALJOKAJ Danijel

 

6.

DOKMANOVIC Nikša

 

7.

FILIPOVIC Zdenko

 

8.

TOMLJANOVIC Luka

 

9.

TOMLJANOVIC Marko

 

10.

KRNJATIC Dražen

 

11.

BARIŠIC Luka

 

12.

ADŽAMIC Bojan

 

13.

HALILOVIC Neven

 

14.

MURATOVIC HARIS

 

15.

VRDOLJAK MATEO

 

NAZIV EKIPE : KRNJEVO DIMŠO – ŽUPA SV.NIKOLA TAVELIC

VODITELJ EKIPE : UDOVIC ANDREJ

TELEFON : 091-937-4989

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ŠIROLA Mauro

 

2.

STIPANIC Marin

 

3.

BAJRAKTAREVIC Milan

 

4.

MANDUŠIC Dalibor

 

5.

HUSKIC Alen

 

6.

UDOVIC Alen

 

7.

UDOVIC Andrej

 

8.

GRGURIC Marin

 

9.

CENDO Ivica

 

10.

VODOPIC Vedran

 

11.

UGRINA Marino

 

12.

SMOLCIC Vedran

 

13.

HAJDAREVIC Damir

 

NAZIV EKIPE : AMATERI – ŽUPA SV.NIKOLA TAVELIC

VODITELJ EKIPE : RADAN RENATO

TELEFON : 098-633-145

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

RADAN Renato

 

2.

GRAHOVAC Igor

 

3.

HODANIC Tomislav

 

4.

SOROLA Kristijan

 

5.

LOVROVIC Mario

 

6.

ŽARKOVIC Goran

 

7.

BAN Marin

 

8.

ANZULOVIC Vinko

 

9.

ZEC Mario

 

10.

VRANIC Goran

 

11.

PRIBANIC Marko

 

12.

LJUBIC Sanjin

 

13.

DRAGICEVIC Sanjin

 

NAZIV EKIPE : MEGA – ŽUPA SV.FRANJO ASIŠKI

VODITELJ EKIPE : BLAŠKIC BOJAN

TELEFON : 099-333-1073

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

SERDAR Boris

 

2.

TICA Vedran

 

3.

VISKOVIC Martin

 

4.

VISKOVIC Marinko

 

5.

VUKELIC Marin

 

6.

BENKOVIC Krešimir

 

7.

BLAŠKIC Bojan

 

8.

MIJANDRUŠIC David

 

9.

SERTIC Dalibor

 

10.

CIANCI Kristijan

 

11.

JAKOVAC Franko

 

12.

WEITZER Ivor

 

13.

PALJOKAJ Marijan

 

NAZIV EKIPE : FENIX – ŽUPA MARIJE POMOCNICE

VODITELJ EKIPE : MATIJEVIC IVAN

TELEFON : 091-574-8726

Br.

PREZIME I IME

DAT.ROĐ.

1.

ARBANI Marin

 

2.

STANCIREVIC Mihael

 

3.

BEBIC David

 

4.

CULIN Filip

 

5.

MOLNAR Ivan – Dorian

 

6.

ŠKIBOLA Marin

 

7.

MATIJEVIC Ivan

 

8.

VUKADINOVIC Igor

 

9.

VUKADINOVIC Sanjin

 

10.

VLATKOVIC Matija

 

11.

BEBIC Lovro

 

 

http://www.mladi.hbk.hr/ur ed/kmnl/pravilnik-KMNL.pdf